Θέλει μαγκιά να στηρίξεις τις επιλογές σου,θέλει δύναμη να ζήσεις τη ζωή σου Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 22 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΌτι θέλουμε να πούμε όλη μας την ζωή, βγαίνει την νύχτα σε σκέψεις.. Next PostΑν θέλετε η αγάπη σας να κρατήσει για πάντα, να πετάτε μαζί, αλλά ποτέ δεμένοι Χόρχε Μπουκάι You Might Also Like ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ Σεπ 19 Εικόνες για τον Σεπτέμβριο και το Φθινόπωρο. Καλό σας μήνα! Αυγ 31 Είναι φίλος μου όποιος μιλάει καλά για μένα πίσω από την πλάτη μου. Ιούν 22 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ