Μπορώ να είμαι τα πάντα …Μόνο σαν κατανοήσω το τίποτα της ύπαρξης μας!! Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 19 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Μπορώ να είμαι τα πάντα …Μόνο σαν κατανοήσω το τίποτα της ύπαρξης μας!! Read more articles Previous PostΚάποια στιγμή καταλαβαίνεις ότι μερικές “κακοτυχίες” είναι ο λογαριασμός που πληρώνεις για τα λάθη σου κι άντε να το “καταπιείς” Next PostΟι επιφανειακοι άνθρωποι πάντα την επιφάνεια θα κοιτούν You Might Also Like Καληνύχτα..(εικόνες) Νοέ 26 Χριστός Ανέστη! Κυριακή της Λαμπρής.. όμορφα να περάσετε…!! Απρ 28 Βαρύς ο κόσμος για να τον ζήσεις. Όμως για λίγη περηφάνεια το άξιζε.Οδ Ελύτης Μάι 29 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ