Ότι θέλουμε να πούμε όλη μας την ζωή, βγαίνει την νύχτα σε σκέψεις.. Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 22 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΜην πασχίζεις να γίνεις άνθρωπος επιτυχίας, αλλά άνθρωπος αξίας!! Next PostΘέλει μαγκιά να στηρίξεις τις επιλογές σου,θέλει δύναμη να ζήσεις τη ζωή σου You Might Also Like ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!..Κυριακή 19 Μαρτίου 2017 Μαρ 19 Οι άνθρωποι δεν είναι για πάντα, όχι επειδή πεθαίνουν αλλά επειδή δεν νοιάζονται πραγματικά. Αυγ 26 Η ζωή ζωγραφίζει με τα χρώματα που τις δίνει η ψυχή του κάθε ανθρώπου. Ιούν 22 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ