Σας δίνω μόνο δυο ευχές για τον καινούργιο χρόνο πάμπλουτοι να ‘στε στη χαρά και πάμφτωχοι στον πόνο! Post author:stixomperdemata Post published:Νοέ 30 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Next PostΚαλημέρα και καλο μήνα! You Might Also Like Εικόνες για το 2021. Καλή Χρονιά με υγεία! Δεκ 31 Μη περιμένεις ο αέρας να φυσήξει προς τα σένα…..δημιούργησε εσύ τον δικό σου άνεμο…… Ιούν 04 Καλημέρα Νοέ 23 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ