Εδώ δεν καταλαβαίνετε τις λέξεις, και θέλετε να καταλάβετε τις σιωπές Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 20 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΊσως η αγάπη είναι ο τρόπος να σε οδηγήσω πίσω στον εαυτό σου, όχι σαν αυτόν που θέλω να γίνεις αλλά σαν αυτόν που είσαι.. Next PostΌ,τι ερωτεύεσαι με τα μάτια της ψυχής, είναι αληθινό. You Might Also Like Μαρ 31 Αν έχει συμβεί κάτι άσχημο στη ζωή σου που ανέτρεψε όλα τα δεδομένα και δεν έγινες ταπεινός,δεν υπάρχει ελπίδα. Σεπ 19 Αύγουστος Καλό Μήνα – Εικόνες για τον Αύγουστο Ιούλ 31 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Αν έχει συμβεί κάτι άσχημο στη ζωή σου που ανέτρεψε όλα τα δεδομένα και δεν έγινες ταπεινός,δεν υπάρχει ελπίδα. Σεπ 19