Ό,τι ερωτεύεσαι με τα μάτια της ψυχής, είναι αληθινό. Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 20 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Ό,τι ερωτεύεσαι με τα μάτια της ψυχής, είναι αληθινό. Read more articles Previous PostΕδώ δεν καταλαβαίνετε τις λέξεις, και θέλετε να καταλάβετε τις σιωπές Next PostΚαι είναι και αυτοί που λαχταρούν την βροχή για να μην κλαίνε μόνοι… You Might Also Like Η αμήχανη στιγμή που συνειδητοποιείς πως έμεινες μόνος/η σου… Ενώ νόμιζες πως ήταν όλα καλά!…Έτσι ξαφνικά… Πίκρα… Μάι 02 Μαρ 23 Η μουσική παιδί μου είναι χιλιόμετρα, μην ακούς αυτούς που βάζουν κουκίδες στο χάρτη. Ψαραντώνης Ιούν 04 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Η αμήχανη στιγμή που συνειδητοποιείς πως έμεινες μόνος/η σου… Ενώ νόμιζες πως ήταν όλα καλά!…Έτσι ξαφνικά… Πίκρα… Μάι 02
Η μουσική παιδί μου είναι χιλιόμετρα, μην ακούς αυτούς που βάζουν κουκίδες στο χάρτη. Ψαραντώνης Ιούν 04