Μη νοιώθεις ότι σε περιμένω για να κερδίσω αναμνήσεις ή εμπειρίες… Όλα τα περιφερειακά τα έζησα… Τώρα ήρθε η ώρα να ζήσω την ουσία.. Post author:stixomperdemata Post published:Μαρ 17 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous Post– Νάκιιιιι, γιατί δεν πιάνει η τηλεόραση στο δωμάτιο μου; – Άνοιξε τον από αποκωδικοποιητή ρε μάνα. Next PostΚΑΛΗΜΕΡΑ! You Might Also Like Φεβ 07 Καλά Χριστουγεννα! Δεκ 20 ΚΑΛΗΜΕΡΑ….. Μάι 07 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ