Ίσως η αγάπη είναι ο τρόπος να σε οδηγήσω πίσω στον εαυτό σου, όχι σαν αυτόν που θέλω να γίνεις αλλά σαν αυτόν που είσαι.. Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 20 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Ίσως η αγάπη είναι ο τρόπος να σε οδηγήσω πίσω στον εαυτό σου, όχι σαν αυτόν που θέλω να γίνεις αλλά σαν αυτόν που είσαι.. Read more articles Previous PostΕξήγησε μου πως κρύβεις τόση δύναμη μέσα σου; – Λυπάμαι μα δεν αποκαλύπτω ποτέ τις πληγές μου Next PostΕδώ δεν καταλαβαίνετε τις λέξεις, και θέλετε να καταλάβετε τις σιωπές You Might Also Like Αν δεν μοιραστούμε τους φόβους μας…..μην περιμένεις να μοιραστούμε τις χαρές μας…………. Οκτ 07 Αποχαιρετώντας τον Μάρτη. Να έχουμε αγάπη στην καρδιά.. και στο στόμα μας πάντα την αλήθεια..!! Όμορφο βράδυ Μαρ 31 Σιωπή.. Σεπ 25 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Αποχαιρετώντας τον Μάρτη. Να έχουμε αγάπη στην καρδιά.. και στο στόμα μας πάντα την αλήθεια..!! Όμορφο βράδυ Μαρ 31