Εξήγησε μου πως κρύβεις τόση δύναμη μέσα σου; – Λυπάμαι μα δεν αποκαλύπτω ποτέ τις πληγές μου Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 20 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Εξήγησε μου πως κρύβεις τόση δύναμη μέσα σου; – Λυπάμαι μα δεν αποκαλύπτω ποτέ τις πληγές μου Read more articles Previous PostΆλλο ένα βράδυ στολίζω τον τοίχο των αναμνήσεων με τα δικά σου απομεινάρια Next PostΊσως η αγάπη είναι ο τρόπος να σε οδηγήσω πίσω στον εαυτό σου, όχι σαν αυτόν που θέλω να γίνεις αλλά σαν αυτόν που είσαι.. You Might Also Like Η καταδίκη του ανθρώπου είναι το μυαλό του. Οσα πιό πολλά καταλαβαίνεις , τόσο πιό πολύ πονάς! Αυγ 25 Όταν βλέπω την θάλασσα μ πλημμυρίζει κ με ταξιδεύει σε κρυμμένα θαύματα! Η θάλασσα είναι ένα μπλέ γεμάτο ελπίδες:-) Οκτ 05 Καλοτάξιδη μέρα να έχουμε!Καλό Σεπτέμβρη! Σεπ 01 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Η καταδίκη του ανθρώπου είναι το μυαλό του. Οσα πιό πολλά καταλαβαίνεις , τόσο πιό πολύ πονάς! Αυγ 25
Όταν βλέπω την θάλασσα μ πλημμυρίζει κ με ταξιδεύει σε κρυμμένα θαύματα! Η θάλασσα είναι ένα μπλέ γεμάτο ελπίδες:-) Οκτ 05