“Κέρδισες την εμπιστοσύνη της ζωής που δε σ’ εδάμασε και συνεχίζεις τ’ όνειρο.” Οδυσσέας Ελύτης Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 28 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΤα σημάδια θα γίνουν πατημασιές και θα βρουν τον κάτοχό τους σε ένα δειλινό πάνω σε άμμο… Next PostΗ πιο ομορφη Ανατολη του κοσμου…στην Ελλαδα μας!!! Στο πανεμορφο νησι της ΘΑΣΟΥ!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ:-) You Might Also Like Καλημέρα και καλή βδομάδα! Απρ 29 Θα μπορούσε να ειναι ποίηση η ζωή μας,μά ειναι φριχτός μονόλογος.. Ιούν 23 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Σεπ 05 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ