Άλλο ένα βράδυ στολίζω τον τοίχο των αναμνήσεων με τα δικά σου απομεινάρια Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 19 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Άλλο ένα βράδυ στολίζω τον τοίχο των αναμνήσεων με τα δικά σου απομεινάρια Read more articles Previous Post“Μοναξιά δεν είναι να είσαι μόνος. Μοναξιά είναι να μην σε νοιάζεται κανείς.” Next PostΕξήγησε μου πως κρύβεις τόση δύναμη μέσα σου; – Λυπάμαι μα δεν αποκαλύπτω ποτέ τις πληγές μου You Might Also Like Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα χρόνια πολλά και να περνάς καλά χρόνια πολλά-πολλά σε σένα και να ναι όλα τυχερά! Μάι 07 Δεν θα έχει ποτέ αληθινούς φίλους αυτός που βλέπει παντού γύρω του εχθρούς Αυγ 01 ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ: Kαλημέρα! Οκτ 17 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα χρόνια πολλά και να περνάς καλά χρόνια πολλά-πολλά σε σένα και να ναι όλα τυχερά! Μάι 07