Οι πιο θεαματικές πτώσεις που έχω δει…είναι τις στιγμές που πέφτει ο άλλος στα μάτια σου. Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 19 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΜοναξιά Next PostEίσαι αυτό το “τίποτα” που απαντάω….όταν με ρωτάνε τι έχω…. You Might Also Like Ψάχνω δουλειά -Έχεις εμπειρία; -Ναι, εδώ και τρία χρόνια ψάχνω Σεπ 10 Παράξενη στεριά…..η αγάπη! Θ ά σ ο ς! Οκτ 05 Καλημέρα και καλό μήνα! Απρ 01 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ