«Όταν χάνεις αυτούς που αγαπάς, τότε νοιώθεις πόσο τους αγαπούσες.» Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 31 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous Post«Λίγο βαστάει ο θυμός όσων αγαπούν πραγματικά.» Next Post“Στο ταξίδι μας θα σηκώσουμε τα νερά της θάλασσας Να ευλογήσουν ό,τι αγαπήσαμε και ό,τι δεν ξεχνάμε πια.” You Might Also Like ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Αυγ 14 Καλημέρα… Καλή Τσικνοπέμπτη για όλους! Φεβ 28 Σιωπή.. Σεπ 25 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ