Eίσαι αυτό το “τίποτα” που απαντάω….όταν με ρωτάνε τι έχω…. Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 19 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΟι πιο θεαματικές πτώσεις που έχω δει…είναι τις στιγμές που πέφτει ο άλλος στα μάτια σου. Next PostΕίναι και κάτι ανάσες για τις οποίες θα έδινες και τη δική σου… You Might Also Like Η ευαισθησία δέν είναι αδυναμία αλλά προτέρημα τών προικισμένων ανθρώπων. Ιούν 22 Πρόκειται για δρόμο σας και μόνο δικό σας. Άλλοι μπορεί να το περπατήσουν μαζί σας, αλλά κανείς δεν μπορεί να περπατήσει το για σας. Οκτ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Σεπ 01 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Πρόκειται για δρόμο σας και μόνο δικό σας. Άλλοι μπορεί να το περπατήσουν μαζί σας, αλλά κανείς δεν μπορεί να περπατήσει το για σας. Οκτ 10