Καλό βράδυ φίλες και φίλοι! Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 25 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments . Read more articles Previous PostΚαλημέρα φίλες-οι μου να έχετε μια όμορφη μέρα με χαμόγελα και θετικές σκέψεις!!!! Next PostΚαλό βράδυ σε όλους!!! You Might Also Like Τίποτα πιο τέλειο..τίποτα πιο όμορφο από το πρωινό σου χαμόγελο…..μια γλυκιά καλημέρα σε όλους Φεβ 06 Θα σου πω πιά μοναξιά με τρομάζει περισσότερο…. Εκείνη που την νοιώθεις μέσα στο πλήθος…(Γ.Ρίτσος) Ιούν 11 Δεκ 05 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Τίποτα πιο τέλειο..τίποτα πιο όμορφο από το πρωινό σου χαμόγελο…..μια γλυκιά καλημέρα σε όλους Φεβ 06
Θα σου πω πιά μοναξιά με τρομάζει περισσότερο…. Εκείνη που την νοιώθεις μέσα στο πλήθος…(Γ.Ρίτσος) Ιούν 11