“Μοναξιά δεν είναι να είσαι μόνος. Μοναξιά είναι να μην σε νοιάζεται κανείς.” Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 19 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments “Μοναξιά δεν είναι να είσαι μόνος. Μοναξιά είναι να μην σε νοιάζεται κανείς.” Read more articles Previous PostΑν έχει συμβεί κάτι άσχημο στη ζωή σου που ανέτρεψε όλα τα δεδομένα και δεν έγινες ταπεινός,δεν υπάρχει ελπίδα. Next PostΆλλο ένα βράδυ στολίζω τον τοίχο των αναμνήσεων με τα δικά σου απομεινάρια You Might Also Like Μην κοιτάς τί λέω…. …τι νοιώθω στήν ψυχή μου να βλέπεις……. Μ.Λουντέμης Μάι 23 Εικόνες για Καλημέρα!!! Μαρ 29 ΚΑΛΗΜΕΡΑ! Σεπ 18 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ