Συχνά ταξιδεύουμε την ίδια θάλασσα αλλά μόνο λίγοι έχουν την ίδια ορίζοντα .. Post author:stixomperdemata Post published:Αυγ 01 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΟι ευαίσθητοι άνθρωποι πληγώνονται από τις λεπτομέρειες Ίσως γιατί τελικά η λεπτομέρεια🍃 είναι που κάνει τη διαφορά. Next PostΚαληνύχτα σας …καλό μήνα να έχουμε. You Might Also Like Η ψυχή, Σαν τη θάλασσα είναι συχνά θυελλώδης.. Μichela Franchi Ιούλ 14 Εκεί που ταξιδεύει το μυαλό σου μόλις βραδιάζει..εκεί είναι και η καρδιά σου! Σεπ 22 Δεκ 05 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ