Να φευγετε μακριά από όσους δεν κατάφεραν να δουν την καθαρότητα της ψυχής σας.Την δική σας αλήθεια Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 27 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ / ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλημέρα και καλή εβδομάδα! Next PostΚαλό βράδυ,καλό μήνα και καλή εβδομάδα να έχουμε. You Might Also Like Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλες τις Μανούλες! Μάι 13 Καλημέρα! Ιούλ 11 Ευχές Χρόνια Πολλά για την Γιορτή της Μητέρας Μάι 13 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ