Καληνύχτα σας …καλό μήνα να έχουμε. Post author:stixomperdemata Post published:Αυγ 01 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΣυχνά ταξιδεύουμε την ίδια θάλασσα αλλά μόνο λίγοι έχουν την ίδια ορίζοντα .. Next PostΣε έχασα κάπου στην στροφή.. άνοιξες τα φτερά σου και πέταξες.. You Might Also Like Good morning!!! Νοέ 15 Καληνύχτα σας… Δεκ 12 Καλή σας μέρα! Μαρ 06 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ