Ο θρύλος…Παντελής Παντελίδης part 7: Επτά μήνες χωρίς εσένα Παντέλο!!!! Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 22 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚατεχόμενα: Παντελής Παντελίδης Next PostΜια καλημέρα θα σας πω και μια ευχή μ αγαπη ο ήλιος στην ψυχούλα σας για πάντα να υπάρχει. You Might Also Like Ένα τοσοδούλη πλασματάκι Μάι 08 Την καλημέρα μου θα πω σε κάθε πικραμένο, μετά την μπόρα η ξαστεριά είναι αποδεδειγμένο!!! Οκτ 04 Τα πάθη Σου Χριστέ Μου….Πόπη Ι Νικολάου Απρ 10 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ