Κατεχόμενα: Παντελής Παντελίδης Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 22 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΠαντέλο 7 μήνες χωρίς εσένα.Ασύγκριτος !!!!! Next PostΟ θρύλος…Παντελής Παντελίδης part 7: Επτά μήνες χωρίς εσένα Παντέλο!!!! You Might Also Like ΠΑΜΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤ ΑΣΤΡΑ- Αντώνης Ντίνας-Antonis Ntinas Ιαν 13 Εχω μονάχα μια καρδιά: -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Φεβ 04 ΓΥΝΑΙΚΑ Σεπ 04 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ