Την καλημέρα μου θα πω σε κάθε πικραμένο, μετά την μπόρα η ξαστεριά είναι αποδεδειγμένο!!! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 04 Post category:STIXOMPERDEMATA / Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΜια καλημέρα θα σας πω και μια ευχή μ αγαπη ο ήλιος στην ψυχούλα σας για πάντα να υπάρχει. Next PostΑνατολή μου δεν θα ρθεις το έχω καταλάβει με την πληγή μου ανοιχτή θα μ εύρη κι αυτό το βράδυ…:( You Might Also Like ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ Μάι 05 Ο Πειραιώτης -Μουσική και ερμηνεία Ντίνος Χερουβείμ . (Official Song 2014) Ιαν 13 Νατάσα Θεοδωρίδου: Δείτε φωτογραφίες από το ταξίδι της στη Νέα Υόρκη Μαρ 27 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ