Παντέλο 7 μήνες χωρίς εσένα.Ασύγκριτος !!!!! Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 22 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλησπέρα Next PostΚατεχόμενα: Παντελής Παντελίδης You Might Also Like Την καλημέρα μου θα πω σε κάθε πικραμένο, μετά την μπόρα η ξαστεριά είναι αποδεδειγμένο!!! Οκτ 04 ΠΑΜΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤ ΑΣΤΡΑ- Αντώνης Ντίνας-Antonis Ntinas Ιαν 13 Γιορτή της μητέρας-Αφιέρωμα στην δική μου Μάνα…. Μάι 12 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ