Ο ουρανος μου εσυ μοναξια μου σκληρη καρτερω ενα βλεμμα ο πονος ριγει στο νου στο κορμι θλιψη και τρελα. Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 21 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Πόπη Ι Νικολάου -η ψυχή μου σ ενα στίχο- Read more articles Previous PostΕισπνεύστε αγάπη!!!!!! Εκπνεύστε αγχος!!!!!!!! Καλησπέρα!!! Next PostΌνειρα όμορφα και πραγματικότητα να γίνουν με το πρώτο φως . Καληνύχτα…:) You Might Also Like Ποτε μην φοβάσαι να λες αυτά που νοιώθεις πίστευε στο απίστευτο μην χαλιέσαι για κανένα. Ιούν 05 Gesegnete Weihnachten in der Welt, und Sie … :) Δεκ 19 Μη κοιτάς τι λέω. Τι νιώθω στην ψυχή μου να βλέπεις .. Καληνύχτα! Ιούν 20 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ