Εισπνεύστε αγάπη!!!!!! Εκπνεύστε αγχος!!!!!!!! Καλησπέρα!!! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 21 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλημερα ..:)! Σημαντικό να είσαι ο λόγος που κάποιος χαμογελά…ναι;; Next PostΟ ουρανος μου εσυ μοναξια μου σκληρη καρτερω ενα βλεμμα ο πονος ριγει στο νου στο κορμι θλιψη και τρελα. You Might Also Like ΑΓΑΠΗ Ιούν 08 Αν σήμερα δεν κάνω τίποτα για σένα…..Είναι γιατί εχθές έκανα ότι μπορούσα….!!!! Καλό βράδυ! Μαρ 08 Καλημερα και καλοταξιδη η εβδομάδα μας Ιούλ 11 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ