Όνειρα όμορφα και πραγματικότητα να γίνουν με το πρώτο φως . Καληνύχτα…:) Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 21 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΟ ουρανος μου εσυ μοναξια μου σκληρη καρτερω ενα βλεμμα ο πονος ριγει στο νου στο κορμι θλιψη και τρελα. Next PostΤα παραμύθια ακόμη κι αν δεν είναι αληθινά είναι όμορφα κι έχουν τη δική τους ” Αλήθεια ” !!! You Might Also Like Καλημέρα στην παρέα!!! Ομορφο χαρούμενο Σαββατοκύριακο Ιούν 04 Φεβ 14 Αυγ 01 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ