Τα παραμύθια ακόμη κι αν δεν είναι αληθινά είναι όμορφα κι έχουν τη δική τους ” Αλήθεια ” !!! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 21 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΌνειρα όμορφα και πραγματικότητα να γίνουν με το πρώτο φως . Καληνύχτα…:) Next PostΌμορφο βράδυ παρεάκι….! Όνειρά φωτεινά …..! Καλό ξημέρωμα..!!!!!!!!!! You Might Also Like Λίγοι είναι αυτοί που βλέπουν με τα μάτια τους και νιώθουν με τη δική τους καρδιά Α.Αϊνστάιν Ιούν 12 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!..Κυριακή 19 Μαρτίου 2017 Μαρ 19 Καλημέρα και Καλή εβδομάδα…..(εικόνες με λόγια) Φεβ 04 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ