ήρθε η ώρα να σας πω/ μια καληνύχτα ωραία/ αύριο πάλι όλοι εδώ /σε μια καινούργια μέρα:) Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 21 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ / Στιχάκια-Καληνύχτα Post comments:0 Comments Πόπη Ι Νικολάου -η ψυχή μου σ ενα στίχο- Read more articles Previous PostΗ αυγή μου εσύ δεν μου δίνεις φιλί κλαίω για σένα η δική σου μορφή μου χε λείψει πολύ ΑΚΟΥ ΜΕ ΚΙ ΕΛΑ!!!!!! Next PostΜ όνειρα τσαλακωμένα τέλειωσε κι αυτή η μέρα, καληνύχτα σ αγαπάω,,, στην ψυχή μου σε κραταω…(video) You Might Also Like Χρόνια πολλά Οκτ 26 Καλη χρονιά σε όλο τον κόσμο!(video) Δεκ 27 Θύμα του εαυτού σου Νοέ 11 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ