Έσπειρα αγάπη και θερίζω πόνο όλα τα περίμενα εκτός ετούτο μόνο.. Post author:stixomperdemata Post published:Αυγ 22 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Previous Postτο ξανά-πάμε απ την αρχή.. Next PostΕπιλογές You Might Also Like Υποταγή στον πόνο Αυγ 21 Κορίτσι του Μάη και των λουλουδιών να τα εκατοστήσεις να είναι η ζωή σου ευωδιαστή μες στις χαρές, να ζήσεις Μάι 01 ΠΑΜΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤ ΑΣΤΡΑ- Αντώνης Ντίνας-Antonis Ntinas Ιαν 13 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Κορίτσι του Μάη και των λουλουδιών να τα εκατοστήσεις να είναι η ζωή σου ευωδιαστή μες στις χαρές, να ζήσεις Μάι 01