Μ όνειρα τσαλακωμένα τέλειωσε κι αυτή η μέρα, καληνύχτα σ αγαπάω,,, στην ψυχή μου σε κραταω…(video) Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 31 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous Postήρθε η ώρα να σας πω/ μια καληνύχτα ωραία/ αύριο πάλι όλοι εδώ /σε μια καινούργια μέρα:) Next PostΤα ισοδύναμα ( έχω στο χωριό ένα μικρο κοτέτσι) You Might Also Like Μαντινάδα αγάπης και γενεθλίων . Ιούν 16 Σύγχρονη Μήδεια: Πόπη Ι Νικολάου Φεβ 11 ΕΝΑΣ ΚΥΚΛΟΣ ΚΛΕΙΝΕΙ:ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΑΛΗΣ Ιούλ 14 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ