Μερικοί άνθρωποι είναι σαν τα σύννεφα! Όταν εξαφανίζονται είναι….μια φωτεινότερη μέρα! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 06 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Μερικοί άνθρωποι είναι σαν τα σύννεφα! Όταν εξαφανίζονται είναι….μια φωτεινότερη μέρα! Read more articles Previous PostΈχω και εγώ απωθημένους ουρανούς..μα δεν σκοτώνω τα άστρα! Next PostΑν δεν μοιραστούμε τους φόβους μας…..μην περιμένεις να μοιραστούμε τις χαρές μας…………. You Might Also Like Μη μένεις κάτω στη γη και μην ανεβαίνεις πολύ ψηλά. Ωραιότερος φαίνεται ο κόσμος απο ένα ύψος στα μισά. Αυγ 25 Η θύμηση αξίζει μοναχά όταν ξέρεις, πως θα κινήσεις για καινούργιο ταξίδι!! Ν. Καββαδίας Ιούλ 15 Μαρ 25 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Μη μένεις κάτω στη γη και μην ανεβαίνεις πολύ ψηλά. Ωραιότερος φαίνεται ο κόσμος απο ένα ύψος στα μισά. Αυγ 25