Αν δεν μοιραστούμε τους φόβους μας…..μην περιμένεις να μοιραστούμε τις χαρές μας…………. Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 07 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Αν δεν μοιραστούμε τους φόβους μας …..μην περιμένεις να μοιραστούμε τις χαρές μας…………. Read more articles Previous PostΜερικοί άνθρωποι είναι σαν τα σύννεφα! Όταν εξαφανίζονται είναι….μια φωτεινότερη μέρα! Next PostTο μόνο πράγμα που στέκεται ανάμεσα σε μας και τον στόχο μας είναι τα παραμύθια που λέμε στον εαυτό μας γιατί δεν μπορούμε να επιτύχουμε. You Might Also Like Καλημέρα. Μάι 23 Η θύμηση αξίζει μοναχά όταν ξέρεις, πως θα κινήσεις για καινούργιο ταξίδι!! Ν. Καββαδίας Ιούλ 15 Ενα φιλι και τα ονειρα γινονται παλι…μονο ενα φιλι! Οκτ 05 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ