Έχω και εγώ απωθημένους ουρανούς..μα δεν σκοτώνω τα άστρα! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 06 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Έχω και εγώ απωθημένους ουρανούς..μα δεν σκοτώνω τα άστρα! Read more articles Previous PostΗ απόσταση, είναι απλά ένα τεστ. Για να δεις πόσο μακριά μπορεί να ταξιδέψει η αγάπη. Next PostΜερικοί άνθρωποι είναι σαν τα σύννεφα! Όταν εξαφανίζονται είναι….μια φωτεινότερη μέρα! You Might Also Like Ικανοποιημένη για την ζωή μου,αισθάνομαι αν την σχεδιάζω η ίδια! Ιούν 03 Καλησπέρα.. Σεπ 18 Ντύνουμε τα βράδια με όνειρα….για να ξυπνάμε το πρωί με ..Χαμόγελα! Οκτ 12 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ