Είναι και κάτι ανάσες για τις οποίες θα έδινες και τη δική σου… Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 19 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostEίσαι αυτό το “τίποτα” που απαντάω….όταν με ρωτάνε τι έχω…. Next PostΜουσική τρόπος ζωής, έκφρασης. You Might Also Like Ξημέρωμα Πρωτοχρονιάς, θέλω να πιάσεις άμμο, απου δεν έχει μετρημό ευχές να σου τις κάνω! Δεκ 18 “Μοναξιά δεν είναι να είσαι μόνος. Μοναξιά είναι να μην σε νοιάζεται κανείς.” Σεπ 19 Αποφθέγματα – Γνωμικά – Ρήσεις: Ανθρωπος – Ανθρωπότητα(εικόνες) Ιούλ 14 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ