Είναι άνοιξη πια. Δεν χωράει η πίκρα μέσα στο φως… Καλό μήνα! Post author:stixomperdemata Post published:Μαρ 01 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Είναι άνοιξη πια. Δεν χωράει η πίκρα μέσα στο φως… Καλό μήνα! Read more articles Previous PostΚαλό κι ευλογημένο μήνα να έχετε όλοι σας με υγεία! Next PostΚαλή ευλογημένη Δευτέρα με υγεία.! You Might Also Like Μας έπνιξαν τα “θέλω”,αντί να μας κάψουν τα “γιατί” κι έτσι,χάσαμε το “μπορώ”,στο δρόμο του “ελπίζω”.. 💙💙 Αππελαίος Αυγ 28 Valentine’s Day Φεβ 14 Νοέ 27 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Μας έπνιξαν τα “θέλω”,αντί να μας κάψουν τα “γιατί” κι έτσι,χάσαμε το “μπορώ”,στο δρόμο του “ελπίζω”.. 💙💙 Αππελαίος Αυγ 28