Post author:stixomperdemata Post published:Φεβ 10 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΠροηγούμενο άρθρο Next PostHappy Valentine’s Day! You Might Also Like Πάει κι αυτή η μέρα ..!!!! Όμορφο βράδυ με τη σκέψη ότι κάτι μπορεί να αλλάξει…. όνειρα φωτεινά και… καλό ξημέρωμα :)!!!!!! Οκτ 22 Kαλημέρα κόσμε:) Μάι 30 Λίγο πριν ‘ ρθει ,,,, το δειλινό ,,,,, κι η μέρα ,,,,,, ξετελεψει ,,,,, όπου κι αν είσαι ,,,,,,, φτάνει σε ,,,,, και σ’ αγκαλιάζει ,,,,, η σκέψη ! ! ! ! ( Ρ. Παπαμαστορακη ) Ιούλ 08 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Πάει κι αυτή η μέρα ..!!!! Όμορφο βράδυ με τη σκέψη ότι κάτι μπορεί να αλλάξει…. όνειρα φωτεινά και… καλό ξημέρωμα :)!!!!!! Οκτ 22
Λίγο πριν ‘ ρθει ,,,, το δειλινό ,,,,, κι η μέρα ,,,,,, ξετελεψει ,,,,, όπου κι αν είσαι ,,,,,,, φτάνει σε ,,,,, και σ’ αγκαλιάζει ,,,,, η σκέψη ! ! ! ! ( Ρ. Παπαμαστορακη ) Ιούλ 08