Εύχομαι για το χρόνο αυτό μόνο χαρές να ζήσεις, τόσο πολλές που να μπορείς και σ’ άλλους να χαρίσεις! Post author:stixomperdemata Post published:Δεκ 01 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλημέρα και καλο μήνα! Next PostΒάζω φτερά στη σκέψη μου, ευχές την ε-φορτώνω, να τις μοιράσει όπου αγαπά για τον καινούργιο χρόνο! You Might Also Like Βράδιασε…πάλι αρχιζει η σκέψη μου να περιπλανιέται στα σοκάκια του μυαλού σου.. Μαρ 14 Οι πιο θεαματικές πτώσεις που έχω δει…είναι τις στιγμές που πέφτει ο άλλος στα μάτια σου. Σεπ 19 Έρχονται οι δεύτερες σκέψεις και μας παίρνουν της καλύτερες αποφάσεις. Νοέ 10 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ