Είναι να μη βρει χαραμάδα το παράπονο της ψυχής…. (Αλκυόνη Παπαδάκη.) Post author:stixomperdemata Post published:Δεκ 10 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαι έτσι ξεκίνησε η μέρα σήμερα Όμορφη Καλημέρα σε άπαντες Next PostΚαλημέρα και καλή εβδομάδα!!! You Might Also Like Καλημέρα σας .Χρόνια Πολλά σε όλους! Μάι 21 Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!! Μαρ 05 Καλημέρα σας, να έχετε μια υπέροχη και δημιουργική μέρα! Μάι 02 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ