Να θυμάσαι: Κάθε φορά που κάποιος σε πουλάει, η αξία σου ανεβαίνει. Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 22 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΕίναι φίλος μου όποιος μιλάει καλά για μένα πίσω από την πλάτη μου. Next PostΞέρεις τι είναι αγάπη; Θα σου πω. Αγάπη είναι οτιδήποτε μπορείς ακόμα να προδώσεις. You Might Also Like Νοέ 23 Καλημέρα σε όλους,καλή εβδομάδα! Απρ 08 Καλή σας νύχτα!! Η μέρα που θα ξημερώσει αύριο να είναι καλύτερη από τη σημερινή !!! Οκτ 05 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ