Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλους μας. Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 22 Post category:STIXOMPERDEMATA / Στιχάκια Καλησπέρα Post comments:0 Comments Μια καλημέρα από καρδιάς στους φίλους μου θα στείλω Καλή βδομάδα όμορφη ευχή μου σας αφήνω -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Πόπη Ι. Νικολάου Read more articles Previous PostΕίσαι μακριά και δεν μπορώ να μοιραστώ το πρωινό σου την καλημέρα μου λοιπόν σε όλο το σπιτικό σου! Next PostΚαλημέρα σου Πατρίδα. You Might Also Like Ευχές για το μωρό σας Σεπ 14 Μόνος Μου – Παντελής Παντελίδης (Pq),Pantelis Pantelidis Απρ 11 Πολλές-πολλές ευχές για την γιορτή σου.Χρόνια πολλά! Απρ 23 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ