Είσαι μακριά και δεν μπορώ να μοιραστώ το πρωινό σου την καλημέρα μου λοιπόν σε όλο το σπιτικό σου! Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 20 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλημέρα! Next PostΚαλημέρα και καλή βδομάδα σε όλους μας. You Might Also Like Καλά Χριστούγεννα! -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Δεκ 20 Σάκης Ρουβάς:Χρόνια πολλά ( Lyrics) Δεκ 10 Ο θρύλος…Παντελής Παντελίδης part 7: 7 μήνες χωρίς εσένα Παντέλο!!!! Σεπ 17 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ