Καληνύχτα! Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 02 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΗ αμήχανη στιγμή που συνειδητοποιείς πως έμεινες μόνος/η σου… Ενώ νόμιζες πως ήταν όλα καλά!…Έτσι ξαφνικά… Πίκρα… Next PostΕπόμενο άρθρο You Might Also Like Καλό μήνα σε όλους!!!! Φεβ 01 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ-Καλημέρα και καλό μήνα σε ολους! Δεκ 01 Δε λυπάμαι που δε μου μιλάς πια.. και για τα λίγα που έχασα λυπάμαι που έχασες τόσα πολλά.. που είχα να σου δώσω… Ιούν 19 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Δε λυπάμαι που δε μου μιλάς πια.. και για τα λίγα που έχασα λυπάμαι που έχασες τόσα πολλά.. που είχα να σου δώσω… Ιούν 19