Ευτυχώς που οι σκέψεις μας δεν έχουν αντίλαλο. Post author:stixomperdemata Post published:Μάι 07 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΧρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις πάντοτε να χαμογελάς, σ ευχαριστώ που είσαι αδελφός μου σ ευχαριστώ που μ αγαπάς! Next PostΘράσος ρε φίλε να σε κρίνουν άνθρωποι που δε προσπάθησαν καν να σε μάθουν… You Might Also Like Να έχετε έναν υπέροχο και δημιουργικό μήνα!! Νοέ 01 Η ζωή ζωγραφίζει με τα χρώματα που τις δίνει η ψυχή του κάθε ανθρώπου. Ιούν 22 Δεν κινεί τίποτα ο έρωτας, μόνο προβλήματα δημιουργεί Σεπ 19 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ