Τι ξέρεις για τα όνειρα κάποιων απλών ανθρώπων.. Που όλα πια τ’αρνήθηκαν και ζουν μες στη σιωπή… Post author:stixomperdemata Post published:Απρ 17 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΛένε. … Ας λένε … Κι αυτοί τι ξέρουν για τις σιωπές και τα δάκρυα των άλλων ? Next PostΕπόμενο άρθρο You Might Also Like Χρόνια πολλά για την γιορτή σου Νοέ 21 Καλό Σαβ/κο σε όλους σας! Καλημέρα!!! Μάι 18 Είναι να μη βρει χαραμάδα το παράπονο της ψυχής…. (Αλκυόνη Παπαδάκη.) Δεκ 10 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ