Λένε. … Ας λένε … Κι αυτοί τι ξέρουν για τις σιωπές και τα δάκρυα των άλλων ? Post author:stixomperdemata Post published:Απρ 17 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλημέρα και καλή εβδομάδα! Next PostΤι ξέρεις για τα όνειρα κάποιων απλών ανθρώπων.. Που όλα πια τ’αρνήθηκαν και ζουν μες στη σιωπή… You Might Also Like Καλημέρα, Καλή εβδομάδα! Δεκ 03 Σήμερα γιορτάζει η Παναγιά μέρα ευλογημένη γιορτάζει και εσύ Μαρία να είσαι ευτυχισμένη! Αυγ 14 Καλημέρες όμορφες σέ όλους μέ υγεία και χαμόγελα! Ιούλ 20 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ