Συνοδεύομαι – Παντελής Παντελίδης Cover by Annie Nikolaidou Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 22 Post category:STIXOMPERDEMATA Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΣτα μεγάλα όνειρα κράτα μικρό καλάθι άλλα λέει η λογική άλλα η φαντασία πλάθει. Next PostΜια καλημέρα θα σας πω και μια ευχή μ αγαπη ο ήλιος στην ψυχούλα σας για πάντα να υπάρχει. You Might Also Like Αφιέρωμα: 5 Μήνες Χωρίς ΕΣΕΝΑ Παντελή Παντελίδη… Ιούλ 18 Μ ένα ζεστό Ελληνικό μέτριο αν θέλεις η γλυκό μια καλημέρα θα σου πω κι ένα μεγάλο σ Αγαπώ! Οκτ 21 Σήμερα εορτάζουν η Αγία Σοφία και οι θυγατέρες της Πίστη, Ελπίδα και Αγάπη Σεπ 17 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ