Είναι βαθιά η μαχαιριά που μου δωσες ψυχή μου εσύ μου είπες έχει γεια εγώ σου λέω <ζωή> μου!!! Post author:stixomperdemata Post published:Οκτ 04 Post category:STIXOMPERDEMATA / Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments – -η ψυχή μου σ ένα στίχο- Read more articles Previous PostΑνατολή μου δεν θα ρθεις το έχω καταλάβει με την πληγή μου ανοιχτή θα μ εύρη κι αυτό το βράδυ…:( Next PostΜου λένε κρύψε τις πληγές κόσμος να μην τις βλέπει λες κι έκανα αμάρτημα ντροπή που με κατέχει. You Might Also Like Παντελή» Μίνα Αρναούτη: «Μάνα. Θέλω να πάω στον τάφο του Παντελή» Απρ 13 Είσαι τέλος και αρχή έρωτας,αγάπη αληθινή είσαι ανάσα μου πνοή αστέρι που με οδηγεί Οκτ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ! Ιαν 07 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ