ΑΚΟΥ ΜΕ ΚΙ ΕΛΑ: Αντώνης Ντίνας,Antonis Ntinas Post author:stixomperdemata Post published:Ιούν 27 Post category:Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ Σ ΕΝΑ ΣΤΙΧΟ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΦεύγεις: Πόπη Ι Νικολάου Next PostΤα λεφτά μας σε τζαμιά οι ασθενείς στ αγροτικά You Might Also Like Κοτσιδάκι μου Χρόνια πολλά!!!! Σεπ 22 Πρωινό στιχουργικό παραλήρημα … Οκτ 04 ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ -Φίλιππος Ευσταθίου-Αντώνης Ντινας ,Filippos Eystathiou -Antonis Ntinas Αυγ 10 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ