Ζήσε γι’ αυτό που έχει να σου προσφέρει το Αύριο κι όχι για ‘κείνο,που σου στέρησε το Χθές!! Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 18 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΠροηγούμενο άρθρο Next PostΕπόμενο άρθρο You Might Also Like “Αυτός που σε κάνει να χαμογελάς, σε βοηθάει να ζεις.” Ιούν 14 Καλή Τρίτη, καλημέρα σε όλους! Μαρ 05 Καλημέρα σας, να έχετε μια υπέροχη,χαρούμενη και ξεκούραστη μέρα.! Ιούλ 17 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ