Post author:stixomperdemata Post published:Σεπ 18 Post category:ΠΕΣΤΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ Post comments:0 Comments Read more articles Previous PostΚαλημέρα και καλή Κυριακή Next PostΖήσε γι’ αυτό που έχει να σου προσφέρει το Αύριο κι όχι για ‘κείνο,που σου στέρησε το Χθές!! You Might Also Like Ιαν 31 «Λίγο βαστάει ο θυμός όσων αγαπούν πραγματικά.» Μάι 31 Κάθε διαδρομή έχει τα δικά της αξιοθέατα.. Οσο δύσκολη κι΄αν είναι υπάρχει πάντα ένα στέκι όπου σε περιμένει για ένα κέρασμα η ζωή.. Α.Π Μάι 23 Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςCommentEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Enter your website URL (optional) Δ
Κάθε διαδρομή έχει τα δικά της αξιοθέατα.. Οσο δύσκολη κι΄αν είναι υπάρχει πάντα ένα στέκι όπου σε περιμένει για ένα κέρασμα η ζωή.. Α.Π Μάι 23